17/2/28
عدد التعليقات:0
14:42
رقم المقالة:201722823410
-A A +A

بازگشت دانش آموز شهید از مدرسه ایثار و شهادت

نماینده کمیته جست‌وجوی مفقودین در همدان از شناسایی پیکر یکی دیگر از شهدای مفقودالجسد استان خبر داد و گفت: پیکر شهید «حسین سپهر» پس از 31 سال شناسایی شد.

به گزارش همدان بیست، بهرام دوست پرست، نماینده کمیته جست‌وجوی مفقودین در همدان بیان کرد: مردم دارالمومنین همدان پس از گذشت ۳۱ سال از شهادت بسیجی مفقود الجسد «حسین سپهر» آماده میزبانی از وی می‌شوند.

وی اظهار داشت: پیکر مطهر شهید «حسین سپهر» پس از ۳۱ سال وارد شهر همدان شده و سه شنبه میهمان مردم دارالمجاهدین و دارالمومنین همدان می‌شود.

وی گفت: پیکر مطهر این شهید چندی پیش در جریان تفحص پیکرهای مطهر شهدا توسط کمیته جست‌و جوی مفقودین به وطن بازگشت و از طریق انجام آزمایشات دی. ان. ای شناسایی شد.

نماینده کمیته جست‌وجوی مفقودین در همدان گفت: خبر بازگشت و شناسایی پیکر مطهر این شهید با حضور جمعی از مسئولان به خانواده این شهید بزرگوار اطلاع داده شد.

وی افزود: مراسم وداع با این شهید امروز دهم اسفندماه از نماز مغرب و عشا تا ساعت ۲۰ در مسجد مهدیه شهر همدان برگزار می‌شود.

دوست پرست گفت: از آنجاکه تنها مادر این شهید در قید حیات است و با توجه به اینکه خانواده این شهید در تهران ساکن هستند ، پیکر این بسیجی شهید نیز در تهران به خاک سپرده خواهد شد و مراسم تشییع و خاکسپاری این شهید همزمان با سالروز شهادت حضرت زهرا (س) در تهران برگزار می‌شود.

 

خانواده بسیجی شهید "حسین سپهر" پس از 31 سال دوری با این شهید بزرگوار دیدار کرده و پیکر پاکش را در آغوش کشیدند.

لازم به ذکر است این شهید گرانقدر و  معزز متولد 1349 و از شهدای مفقودالجسد گردان تخریب لشگر ۳۲ انصارالحسین(ع) استان همدان است که در ۲۶ دی ماه سال 1365به عنوان بسیجی در عملیات کربلای ۵ در شلمچه شرکت کرده و به درجه رفیع شهادت نایل آمد و هنگام شهادت 15 سال داشته است.

 

جهت دریافت وصیت نامه شهید حسین سپهر به قسمت پیوست ها مراجعه نمایید.

إضافة تعليق جديد

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.